Громадяни Німеччини в примусовому порядку зроблять запаси продуктів на випадок теракту

319

Німеччина зобов’яже своїх громадян зробити запаси продуктів та води на випадок теракту.Німцям доведеться запастися достатньою кількістю їжі на 10 днів і достатньою кількістю води на п’ять днів.

Німецький уряд планує закликати своїх громадян накопичувати їжу і воду у своїх будинках на випадок теракту чи катастрофи.

«Концепція цивільної оборони», яка ще не була випущена, радить населенню накопичувати достатню кількість їжі на 10 днів, згідно з даними газети Frankfurter Allgemmeine Sonntagszeitung.

Громадяни також будуть зобов’язані зробити запаси води на п’ять днів.

Заходи, які були оголошені у цьому місяці урядом, щоб інвестувати більше у співробітників поліції і сил безпеки, включають створення спеціального підрозділу для боротьби з кібер-злочинністю та тероризмом.

Представник МВС заявив, що план буде обговорюватися кабінетом міністрів у середу і запропонований міністром у другій половині дня. Він відмовився давати будь-які подробиці про зміст плану.

Німеччина в даний час перебуває у стані підвищеної готовності після двох ісламістських атак і стрілянини психічно неврівноваженого підлітка у липні у Мюнхені.

Згідно з повідомленням, звіт був вперше введений в дію комітетом рейхстагу у 2012 році.

Доповідь, обсягом 69 сторінок, не розглядає напад звичайних збройних сил в якості ймовірного.

У ній також говориться про необхідність надійної системи сигналізації, більш структурованого захисту будівель і більшої місткості системи охорони здоров’я.

Міністр оборони Німеччини раніше у цьому місяці заявив, що країна перебуває на «перехресті тероризму» і закликав військових тренуватися разом з поліцією для підготовки до потенційних великомасштабних нападів бойовиків.