Гройсман дарує надію українцям на покращення

481

Володимир Гройсман звернувся до громадян у своєму щопонеділковому онлайн марафоні на сторінці Facebook.

З-поміж обговорення політичного вектору, він підкреслив, що Уряд нарешті формує коаліційні угоди, які в подальшому будуть визначати хід та злагодженість роботи високопосадовців.

«Пріоритет №1 на 2016 рік – це питання розвитку національної економіки. В рамках децентралізації фінансів, яку ми проводили починаючи з 2015 року і закріпили систему в 2016 році,  десятки мільярдів гривень сьогодні вже сконцентровані на місцях автоматично. Це означає, що в кожному місці, селищі, районі будуть створені нові робочі місця, оскільки є попит на інфраструктурні проекти. Тому на варто йти далі, для України важлива чітка організація дій щодо відродження економіки, створення робочих місць і виведення із тіні заробітної плати. А ще краще, це змінити формування заробітної плати, щоб вона була достатньою для нормального життя», — розповів Володимир Гройсман.

Про переформатування Уряду спікер нагадав, що ми живемо в парламентсько-президентській республіці і це означає, що саме парламент буде відігравати ключову роль. Очевидно для всіх, що переформатування уряду сьогодні на часі. Важливо зараз говорити про завтрашні кроки. З боку Кабінету Міністрів це мають бути чіткі терміни щодо виконання своїх програм.