Гройсман досі не оголосив чіткої програми дій, відбувається «рішеннями»

372

У зв’язку з вчорашнім офіційним оголошенням Яценюка, щодо його власного бажання покинути крісла прем’єр-міністра, його наступник Володимир Гройсман вже почуває себе впевненіше, з приводу свого призначення напосаду.

Наразі Гройсман оголосив, що є три речі, які добивають Україну, — неефективне управління, корупція і популізм.

«Вважаю, що коаліція повинна об’єднатись саме для того, щоб справитись з цими викликами і вивести країну з кризи. Цього чекають люди», — розповів Володимир Гройсман.

Також майбутній прем’єр додав, що новий Уряд має бути публічним, ефективним, реформістським, має стабілізувати ситуацію в країні, відновити економічне зростання, побудувати ефективну роботу з міжнародними фінансовими інституціями і потурбуватись про умови життя пересічного українця.

«Саме таку професійну команду, яка буде здатна вирішувати ці задачі, я хотів би бачити в уряді і про це сьогодні сказав на погоджувальній раді», — наголосив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, чіткої програми щодо майбутніх дій нового Уряду досі немає. Попередні «сценарії розвитку» спрямовані лише на короткочасне рішення проблем, а саме – розв’язання політичної кризи.