Гройсман і партія Порошенка придумали новий формат Уряду

451

Фракція БПП наполягає на тому, аби в новому уряді було створено міністерство з питань у справах окупованих територій та тимчасово переміщених осіб на чолі із Вадимом Чернишем. Під питанням досі міненерго та МОЗ.

Про це журналістам повідомив голова фракції Юрій Луценко.

«На цей момент прем’єр-міністр думає над остаточним вирішенням питання міністра ПЕК, хоч наша фракція пропонує Насалика, і поки ніхто не вніс кандидатуру на посаду міністра охорони здоров’я», — зазначив він.

«Ми також наполягли, щоб в структурі нового уряду з’явилося нове міністерство… Ми домовилися, що буде створено міністерство у справах окупованих територій та тимчасово переміщених осіб і запропонували кандидатуру пана Черниша», — зазначив Луценко.

Раніше планувалося, що в уряді буде віце-прем’єр з питань АТО і окупованих територій — Володимир Кістіон.

Тепер же, за словами Луценка, не до кінця зрозуміло, якими будуть функції Кістіона.

«Сьогодні (Кістіон) нас запевнив, що він не планувався, як віце-прем’єр з питань АТО, а планувався як віце-прем’єр з питань надзвичайних ситуацій, техногенних катастроф промислового розвитку і багатьох інших поточних питань. Володимир Борисович (Гройсман) вважає, що йому такий віце-прем’єр потрібен. Я собі дозволю сказати, що також не до кінця розумію функції, але прем’єр-міністр береться за відповідальну роботу відновлення країни», — зазначив Луценко.

Він також зазначив, що в уряді не буде Шимківа. «Наскільки мені відомо, він (Шимків — ред.) відмовився обіймати таку посаду»,- сказав Луценко та додав, що відповідно в уряді Гройсмана не буде посади віце-прем’єра питань реформ.

«(Інфраструктури) залишається за НФ і при цьому кандидат в прем’єри озвучив прізвище Омелян», — додав Луценко.

Як відомо, Черниша в Кабмін просуває народний депутат Олександр Третьяков.