Гройсман навряд чи стане прем’єр-міністром

216

Народний депутат України від фракції «Народний фронт» Андрій Помазанов прокоментував варіант Арсенія Яценюка та драфт програми Гройсмана В.Б.:

«Поки не варто перебільшувати те, що Володимир Борисович Гройсман наступного тижня може стати Прем’єр-міністром України», — розповів Андрій Помазонов.

За словами народного депутата, Арсеній Яценюк та фракція «Народний фронт» неодноразово закликали політичних партнерів та тих політиків, які займаються виключно популізмом, розподілом портфелів, поділом сфер впливу – схаменутися і задуматися в яку прірву вони штовхають країну.

У свою чергу, Арсеній Яценюк заявив, що особисто не готовий кидати країну у прірву невідомості, а тому звернувся з вимогою надати перелік тих людей, які прийдуть на заміну, їхню програму подальшого реформування країни та підтримку з боку Парламенту.

«Щодо гіпотетичного кандидата Гройсмана В.Б. на посаду Прем’єр-міністра України, то в мене особисто виникають сумніви, що саме цей політик, попри всі його заслуги на посаді міського голови, зможе продовжити розпочаті реформи в Україні.

Мені вдалося побувати на закритій від ЗМІ презентації чорнового варіанту «Антикризової програми дій Гройсмана», однак кандидат так і не надав чіткої відповіді на мої запитання, які зараз найбільше хвилюють наших громадян. Це питання тарифів, корупції та реформування судової системи в України», — розповів Андрій Помазонов.

Нагадаємо, що стосується можливих виборів до Парламенту, то дійсно дослідження Центру Розумкова засвідчують, що 52% наших громадян хочуть перевиборів.

Також народний депутат наголосив, що тут уже чітко зрозуміло, хто готується до президентських виборів. Це саме стосується і Міхеїла Саакашвілі, який займався і продовжує займатися виключно знищенням Арсенія Яценюка.