Гройсман просить приставити до Парасюка охорону

236

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман вимагає від правоохоронців надати охорону нардепу Володимиру Парасюку

Про це під час засідання Верховної Ради заявив Володимир Гройсман.

«Треба, щоб правоохоронна система сьогодні забезпечила охорону народного депутата. Тому я звертаюся до правоохоронних органів з тим, щоб це питання було вирішено», — сказав він.

«Так, як ми вирішили це питання з Вікторією Войціцькою. Слідство триває сьогодні, охорона забезпечена. Теж саме потрібне сьогодні і по відношенню до Володимира Парасюка», — додав він.

За його словами, «це абсолютно не нормально, що люди з бойовою зброєю, гранатами, ходять вулицями».

«І не важливо, кого це стосується – народного депутата чи рядового громадянина, без особливого статусу, так би мовити. І я вважаю, що на це має дуже адекватно реагувати правоохоронна система», — сказав Гройсман.

Нагадаємо, у середу ввечері народний депутат Ігор Луценко повідомив, що його колезі Володимиру Парасюку кинули в машину гранату.

Згодом, з’ясувалося, що вибух стався поблизу автомобіля нардепа, який він устиг перепаркувати за певний час до інциденту.

В Нацполіції зазначили, що інформація про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 112 (Посягання на життя державного чи громадського діяча) Кримінального кодексу України.