Гройсман в ролі каталізатора перезавантаження

241

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, голова Верховної Ради України Володимир Гройсман прокоментував, яких змін він очікує від політикуму.

«Суть перезавантаження, яке цими днями обговорюється, полягає в першу чергу у зміні системи управління, а не лише заміні одних прізвищ на інші. На жаль, і центральні, і місцеві органи влади досі продовжують визначати свою ефективність прийнятими рішеннями, а не тим, що в результаті змінилось для людей. Процесуальний підхід треба замінити на підхід, орієнтований на результат.

Про це я сьогодні говорив на Раді регіонального розвитку. І навів приклад — постанова №442, яку мені вдалось пробити в уряді ще влітку 2014 року і яка передбачала скорочення кількості контролюючих органів і контролюючих функцій, досі так в повній мірі і не реалізована. Коли все закінчується прийняттям гарних рішень, годі дивуватись, чому люди не відчувають змін і влада втрачає довіру.»

Нагадаємо, постанова №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», покликана скоротити витрати на утримання чиновницького апарату, зменшити корупційний чинник і тиск на бізнес, підвищити ефективність системи державного контролю.