Гройсман забрав у Данилюка ДФС і підпорядкував її собі – ЗМІ

517

Фіскальною службою, щойно це рішення оформлять, керуватиме безпосередньо прем’єр-міністр.

Кабінет міністрів України на закритій частині свого засідання 23 травня проголосував за перепідпорядкування Державної фіскальної служби безпосередньо уряду в обхід Міністерства фінансів.

Як зазначається, коли це рішення оформлять юридично, Гройсман зможе управляти ДФС напряму, без зайвих очей і контролю. Виконувач обов’язків глави ДФС Мирослав Продан зі свого боку допоможе йому і з потоками справлятися, і реформу без реформи провести.

Крім того, Кабмін вніс зміни до свого регламенту, якими Мінфін виключили з переліку відомств, чиє узгодження обов’язкове для документів, які подаються на розгляд уряду.

Ці зміни, наголошується у статті, не дозволять Міністерству фінансів контролювати (і за необхідності блокувати) рішення інших відомств про виділення коштів або зміну бюджетних програм – думку Мінфіну тепер просто братимуть до уваги.

Раніше повідомлялося, що на засіданні Кабміну 23 травня сталася перепалка між прем’єром Володимиром Гройсманом і міністром фінансів Олександром Данилюком. Очільник уряду має намір ставити перед Верховною Радою питання звільнення глави Мінфіну.