Гройсман злопам’ятний, міністри бояться не погоджуватися з ним – джерела в уряді

376

Про важливі питання порядку денного уряду міністри найчастіше дізнаються прямо перед засіданнями. Якщо хтось з міністрів не розуміє, чому повинен голосувати за те чи інше рішення, то з ним можуть провести розмову у підвалі. Публічно заперечувати прем’єр-міністру Володимиру Гройсману під час засідання майже ніхто не осмілюється.

Про це не під запис розповіли представники уряду, серед яких – міністри, у котрих були натягнуті стосунки з Гройсманом, передає Українська правда.

«За великим рахунком, Гройсман єдиний знає, які питання точно потраплять у порядок денний, і тому режисує Кабміни. На засідання не виноситься нічого, проти чого в прем’єра є зауваження. І навпаки, він часто проводить рішення, які потрібні йому, але мають противників в уряді. Він виносить їх на прийняття перед камерами, і ніхто не осмілюється сказати, що він проти», – зазначив один з міністрів.

У розмовах не під запис в уряді розповідають, що дозволити собі більше може міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, тому що Гройсман дуже дорожить дружбою з «Народним фронтом».

«Володя, фактично, поставив своє майбутнє в залежність від «Фронту». Арсен і Сєня (Арсеній Яценюк – ред.) не дають Петру (Порошенку – ред.) його «з’їсти». Тому Аваков не заглядає в рот Гройсману, як решта. А ти спробуй піти проти нього, ще й перед камерами! Він страшенно злопам’ятний», – скаржився один із міністрів.