Група Ахметова в «Опозиційному блоці» відмежувалась від об’єднання з Рабіновичем та Медведчуком

302

Заява про створення «Опозиційної платформи – За життя», яке прозвучало сьогодні в стінах Верховної Ради, є особистою ініціативою народного депутата Юрія Бойка, не узгодженою з іншими членами «Опозиційного блоку» і не легітимізованої з’їздом партії. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив екс-міністр інфраструктури Борис Колесников.

«Ми є послідовними прихильниками консолідації опозиційних сил і висунення єдиного кандидата в Президенти – авторитетного представника промислових і підприємницьких кіл, місцевого самоврядування, здатного перемагати на виборах», – написав він.

Згодом Колесніков відредагував своє повідомлення і доповнив останніє речення наступним чином: “Ми є послідовними прихильниками консолідації опозиційних сил і висунення єдиного кандидата в Президенти – авторитетного представника промислових і підприємницьких кіл, місцевого самоврядування, здатного перемагати на виборах, а не кандидата, що є підстилкою для нинішньої влади”.

Схожу думку висловив ще один член «Опозиційного блоку» Вадим Новинський. «У нас, в партії «Опозиційний блок», нічого не відбулося. Партія не уповноважувала Бойка підписувати жодні документи з Рабіновичем», – зазначив нардеп в коментарі «Українській правді».

За його словами, Бойко це зробив як приватна особа, а партія ніяких рішень про об’єднання з будь-ким не приймала.

Щоб розібратися у ситуації, після такого рішення Бойка, партія зустрінеться  у понеділок на засіданні політради.

Нардеп також заявив, що в партії вимагають скликати з’їзд, на якому ухвалити відповідні рішення.

«Ми вели переговори щодо висування єдиного кандидата у президенти від опозиційних сил, але жодного рішення ухвалено ще не було. Ми вважаємо, що наш кандидат має скласти реальну конкуренцію владі, а не бути на підтанцьовці у Петра Порошенка. А панове Бойко і Льовочкін зараз, схоже, хочуть вступити у партію «За життя». Буде у них «За життя» (об’єднана)», – заявив Новинський.

Нагадаємо, раніше 1News повідомляло про те, що сьогодні в кулуарах Верховної Ради Юрій Бойко та Вадим Рабінович підписали документ, згідно з якого буде створений проект «Опозиційна платформа – За життя».

Як прогнозували журналісти 1News, з таким об’єднанням категорично не погоджується група Ріната Ахметова, до якої входять Колесніков та Новинський.

Слід зазначити, що журналісти проекту «Наші гроші» нещодавно зафіксували часті візити до офісу Віктора Медведчука, який очолив партію Рабіновича «За життя», Бориса Колеснікова, Юрія Бойка та інших впливових осіб з оточення біглого президента Віктора Януковича.