Гуртом Росію добре бити

724

На зустрічі Арсенія Яценюка з Міністром закордонних справ Канади.

Стефаном Діоном обговорили співдружність країн у питанні протистояння російській агресії.

«Підтримка Канадою України є незламною. Ми не підтримуємо російську інтервенцію і захоплення українських території. Канада ніколи не визнає анексію Криму. Ми вважаємо, що необхідно поважати суверенітет України, територіальну цілісність», — повідомив Стефан Діон.

 Також Міністр закордонних справ зазначив, що на торгівлю між Україною та Росією не повинні були б впливати політичні питання чи суперечки.

«Канадський уряд, який очолює пан Трюдо, зможе більш ефективно допомагати Україні, якщо ми зможемо прямо і чітко висловлювати Росії, що ми думаємо з політичних питань. Для нас втілення Мінських домовленостей означає повне припинення вогню, якщо воно не відбувається,  то тут не йдеться про втілення  угод. Саме ці питання ми б хотіли піднімати з урядом Росії. Наприклад, звільнення української полоненої Надії Савченко», —  наголосив канадський Міністр.

Міністри обговорювали, яким чином Канада може поліпшити підтримку України у проведенні реформ.

Канадський Міністр наголосив, що Канада хоче допомагати Україні не лише через дружні стосунки країн, а тому, що ми канадці багато в чому завдячують українсько-канадській діаспорі.

«Канада в певному розуміння є Україною», —  додав Стефан Діон.