Гвінет Пелтроу з’явиться в третьому «Капітані Америці»

460

Американська акторка Гвінет Пелтроу повертається у супергеройський всесвіт Marvel. Виконавицю ролі коханої Залізної Людини ми зможемо побачити у фільмі «Перший месник: Громадянська війна».

Пелтроу знову приміряє на собі образ Пеппер Поттс. Вона зіграє невелику, але дуже вагому роль. За сценарієм, Тоні Старк (Залізна Людина) та Стів Роджерс (Капітан Америка) стали ворогами через новий закон уряду. Саме кохана мільярдера у броньованому костюмі мусить помирити двох супергероїв.

Зазначимо, що Пеппер Поттс востаннє з’явилась у кіновсесвіті Marvel у третьому фільмі «Залізна людина». Її відсутність налякала фанатів коміксів, які чомусь сильно полюбили героїню Пелтроу. Ходили чутки про те, що Поттс більше не буде у франшизі.

Після цього фільму 43-річна акторка з’явилася на великому екрані лише раз, і те не дуже вдало. Разом із Джонні Деппом вона зіграла головну роль у «Мордекаї», який повністю провалився у прокаті.

У новому «Першому меснику» акторський склад буде вкрай зірковим. Компанію героям «Месників» складуть Людина-мураха, Чорна Пантера та Людина-павук. Прем’єра фільму відбудеться 5 травня цього року.