Холодницький через суд хоче заборонити використовувати «акваріумні» записи як доказ

350

У Центрі протидії корупції вважають, що глава САП робить це, аби уникнути покарання й залишитися на посаді.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький подав позов проти Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, яка розглядає його справу.

Про це повідомив глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін у Facebook.

Він зазначив, що позов проти комісії прокурорів, яка має дати старт звільненню глави САП, Холодницький подав ще 6 червня. Напередодні відбувся повторний авторозподіл справи, який визначив, що головуватиме в судовому засіданні суддя Стародуб, який повертав на посаду «суддю Майдану».

За інформацією Центру протидії корупції, Холодницький вимагає від Верховного Суду заборонити Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів використовувати аудіозаписи з його кабінету як доказ проти нього.

У громадській організації вважають, що таким чином Холодницький намагається затягнути розгляд його справи Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів.

«Очевидно, що керівник САП шукає будь-які можливості уникнути покарання та залишитися на своїй посаді», – певна юрист Центру протидії корупції Олена Щербан.

Раніше ЗМІ з’ясували, що головний антикорупційний прокурор Назар Холодницький збереже свою посаду попри скандал з прослуховуванням в його кабінеті. У комісії прокурорів нібито не вбачають підстав для його звільнення.