Хто замовник розстрілів на Майдані — ГПУ дала остаточний висновок

679

У прокураторі прокоментували хід справи щодо розслідування вбивств на Майдані.

За словами заступника Генпрокурора Юрія Столярчука, справу про вбивства Небесної Сотні можна розслідуватися вічно через безліч розгалужень розслідування.

“Справа дуже розгалужена. Зізнаюся: його можна розслідувати до нескінченності – життя не вистачить. Але суспільство висуває свої вимоги, визначає тимчасові рамки. Ми не можемо це ігнорувати. У максимально стислі терміни ми перейдемо до передачі матеріалів до суду”, – сказав він.

Також прокурор додав, що його не влаштовують нинішні результати розслідування, оскільки ця справа має бути пріоритетом номер один.

“Спочатку було втрачено дорогоцінний час, тепер з великими труднощами все надолужуєм. Вам навіть складно уявити весь обсяг роботи, який вже виконано. Це понад 1500 кримінальних проваджень, які ми об’єднали в одну масштабну справу”, – підкреслив Столярчук.

Крім того, він додав, що, “слідча група і керівник Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк бачать цю справу в ракурсі ст. 255 КК -” Організація організованої злочинної групи “.”

У ролі організатора, на думку слідства, виступає Віктор Янукович “, – резюмував прокурор.