ІДІЛ взяла на себе відповідальність за підрив колони РФ в Дагестані

246

Терористи ІД заявили, що місцеві повстанці, які підірвали колону російських силовиків, входять до їхнього складу.

Вибух в районі аеропорту “Уйташ” у Дагестані, у результаті якого постраждали силовики з Красноярська, був організований підрозділом ІД на Північному Кавказі, стверджується в заяві визнаного терористичним “Ісламської держави”.

29 березня о 20.30 на ділянці федеральної автодороги “Кавказ” в районі аеропорту “Уйташ” і селища Новий Хушет стався підрив двох поліцейських автомобілів, в яких їхали відряджені з Красноярська силовики. За даними МВС Дагестану, у результаті вибуху одна людина загинула і двоє поранені. Одного з постраждалих госпіталізовано у вкрай важкому стані, уточнило джерело в правоохоронних органах регіону.

Увечері 29 березня на ресурсі SITE Intelligence Group – некомерційної організації, зареєстрованої в США і відстежує активність терористичних угруповань, – з’явився скріншот повідомлення на арабській мові, де, як стверджується, “Ісламська держава” взяла відповідальність за підрив автоколони.

У заяві вказується, що підрозділ ІД на Північному Кавказі в результаті двох підривів вбив 10 і поранив ще трьох солдатів.

Сайт, який підтримує дагестанський збройне підпілля, повідомляє про те, що, незважаючи на офіційні дані правоохоронних органів, “очевидно, що постраждали при такому потужному вибуху набагато більше”.

Офіційних коментарів з боку силових і правоохоронних органів щодо цих даних поки не було.

Відзначимо, що з початку 2013 року на території Північного Кавказу з урахуванням вибуху в районі аеропорту “Уйташ” відбулися щонайменше чотири підриву автоколон силовиків, три з яких зафіксовані в Дагестані.