Касько розповів, як в ГПУ позбуваються борців з корупцією

238

Колишній замісник Генпрокурора Віталій Касько переконаний, що проти тих представників прокуратури, які розслідували справу «діамантових прокурорів», ведеться інформаційна війна і їх оббріхують навмисне на найвищому рівні. Про це повідомив Віталій Касько.

«Системно ллється бруд на людей, які почали справу так званих діамантових прокурорів. Вся команда слідчих і прокурорів, які цим займалися, піддалася таким інформаційним атакам. Про них поширюється завідомо неправдива інформація, їх поливають брудом», — заявив Касько.

Касько переконаний, що людей, які виводили корумпованих прокурорів на чисту воду, планомірно виводять із Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України. Зараз вони вже не працюють в цих органах.

Нагадаємо, за підписом колишнього-голови відомства Віктора Шокіна з силової організації звільнили Давида Сакварелідзе та Віктора Касько, які системно боролись із корупцією на найвищому рівні серед представників Генеральної прокуратури. У відповідь на їхні дії, один із звільнених прокурорів навіть ініціював збір підписів про незаконне призначення Сакварелідзе.