Касько вийшов з правління TI та представлятиме інтереси «Трейд Коммодіті»

336
Віталій Вікторович Касько

Колишній заступник генпрокурора Віталій Касько склав повноваження члена правління «Transparency International Україна».
Про це 15 жовтня повідомили в організації на сторінці ТІ у Facebook.
«Своє рішення Касько пояснив тим, що як керівник практики кримінального права однієї з провідних юридичних компаній в Україні («Василь Кисіль та партнери» — ред.), він ймовірно братиме участь у захисті клієнтів, у тому числі і підозрюваних у корупційних злочинах», — йдеться у повідомленні.
«Незважаючи на те, що загально-світовою практикою ототожнення адвоката з його клієнтом є неприпустимим, в Україні існують та будуть продовжуватись спроби висвітлити роботу сторони захисту у цих справах як конфлікт інтересів між професійною діяльністю адвоката та громадською активністю як члена правління представництва глобальної антикорупційної мережі», — зазначили у Transparency International.
«Стандартами верховенства права розвинутих країн якісний адвокатський захист гарантований будь-кому, зокрема і особам, підозрюваним у корупційних діях», — додали у ТІ та зазначили, що підтримують рішення Каська.
Зазначимо, 16 жовтня Віталій Касько має намір взяти участь у прес-конференції скандальновідомої компанії «Трейд Коммодіті» щодо позиції компанії у кримінальній справі НАБУ про закупівлю палива Міноборони та виступатиме там як партнер юридичної компанії «Василь Кисіль та партнери».
Коментар з цього приводу у Касько наразі отримати не вдалося.