Керівники ДФС основний «заробіток» віддають «кришуючим людям» – Данилюк

1038

Колишній міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що керівники Державної фіскальної служби (ДФС) основний «заробіток» віддають «кришуючим людям».

Про це екс-міністр фінансів розповів в інтерв’ю для Лівого берега, зазначивши, що саме з цієї причини колишні керівники ДФС Роман Насіров і Мирослав Продан відчувають себе безкарними.

«У чому особливість керівників ДФС? Вони не бідні люди. Тобто вони заробляють в абсолютних цифрах великі гроші, як і показало оприлюднене листування Продана. Хоча це тільки вершина айсберга, насправді. Але в відносних цифрах вони точно не отримують основне. Основне йде на «кришуючих людей», – зазначив Данилюк.

За його словами, прем’єр-міністр Володимир Гройсман в курсі всіх корупційних схем в ДФС. Водночас, він додав, що ЗМІ навмисно не висвітлювали ажіотаж навколо справи Продана.

«Ви зауважте, скільки видань і каналів приділило увагу цій корупційній історії – раз-два і все. Чому? Домовилися зам’яти. Я також впевнений, що і Роман Насіров абсолютно спокійно пройде всі ці процедури. Чому? Тому що кругова порука», – резюмував Данилюк.