Керуючий склад 53 окремої механізованої бригади отримав сурові догани

438

За неналежне утримання військовослужбовців 53 окремої механізованої бригади догани отримали декілька генералів і полковників.

Про це повідомляє на Facebook радник Президента Юрій Бірюков.

За його словами, відповідно до звіту головної інспекції Міноборони щодо ситуації у Широкому Лані, встановлені факти відсутності організації дотримання правил особистої гігієни та прибирання території.

Крім того, польовий табір до прибуття особового складу не було розгорнуто, не вистачало наметів, ліжок, постільних речей, місце зберігання зброї і боєприпасів не було обладнане. Також не були розгорнуті пункти харчування особового складу.

Унаслідок цього п’ятьом офіцерам було винесено сувору догану, одному – просто догану і ще одного звинуватили у неповній службовій відповідності.

«Сенс і суть нешкідливих «суворих доган» добре знає будь-який держслужбовець. І премії позбавлять, і нагородити не можуть, і пенсія страждає… А ще якщо разок-другий покарають, то і звільнять», – зазначив Бірюков.

Раніше повідомлялося, що бійці 53 окремої механізованої бригади, які перебувають на полігоні Широкий Лан, вирушили пішки до Миколаєва, щоб поскаржитися військовому прокурору на своє нелюдське існування.

Згодом військовий прокурор Матіос повідомив, що можливі арешти декількох офіцерів через скандал з умовами перебування військовослужбовців 53 окремої механізованої бригади на полігоні Широкий Лан.