Кім Чен Ин розповів, на яких умовах готовий провести ядерне роззброєння

1265
КНДР готова до ядерного роззброєння зокрема, якщо США і Південна Корея створять «атмосферу спокою і стабільності». Про це в Пекіні заявив лідер КНДР Кім Чен Ин, передає Xinhua.
Він зазначив, що проблема денуклеаризації на Корейському півострові буде вирішена, якщо будуть прийняті його умови, а також проведені «послідовні і погоджені заходи зі встановлення миру». За словами диктатора, на денуклеаризації наполягали екс-лідери КНДР Кім Ір Сен і Кім Чен Ір.
Також Кім Чен Ин додав, що його країна розраховує на розширення стратегічних контактів з Китаєм. Візит диктатора Північної Кореї до Китаю став першим його закордонним візитом з 2011 року.
Після цього президент Китаю Сі Цзіньпін запросив диктатора відвідати ще раз Пекін. «Запрошуємо секретаря трудової партії Кореї Кім Чен Ина з дружиною Лі Соль Чжу знову відвідати Китай», — заявив Цзіньпін в ході прийому в держрезиденції Дяоюйтай. У свою чергу Кім Чен Ин також запросив главу Китаю в гості, і попередньо запрошення було прийнято.
У свою чергу Білий Дім США вважає, що владі потрібно продовжити максимально тиснути на КНДР, щоб домогтися результату в переговорах з КНДР. Також уточнюється, що влада Китаю повідомила США про візит Кім Чен Ина.
Крім того, прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що від Китаю чекають повну інформацію про візит Кім Чен Ина. «Ми відчуваємо великий інтерес і збираємо інформацію, аналізуємо її. Хотілося б отримати ґрунтовні пояснення від Китаю», — сказав Абе.
Візит Кім Чен Ина і його дружини в Китай проходив з 25 по 27 березня. Повідомили про нього тільки після того, як лідер КНДР повернувся в свою країну.