Кива пригрозив розкрити справи наркобізнесу

399

Начальник Департаменту протидії наркозлочинності Нацполії, Ілля Кива прокоментував роботу своєї структури.

«Розгардіяш в рядах верхівки влади породжує нові прояви злочинності. Але варто говорити не тільки про політичну ситуацію, а й про події на Сході, коли йде нестабільна ситуація. Все це впливає як на рядових службовців так і на цивільних громадянах. Тому я вважаю, що депутати прийняли правильне рішення, Кабмін продовжує свою роботу. Уряд зможе продовжити ті реформи, які на сьогодні вже йдуть. Якщо прийдуть нові міністри, не факт, що їхні бачення будуть співпадати з тією доктриною тотальних змін правоохоронної системи які існують, і перетворюють її з каральної у захисну», — розповів Ілля Кива.

На сьогоднішній день Департамент протидії наркозлочинності  немає можливості проводити оперативно-слідчі дії, не має допуску до секретних матеріалів, а також можливості проводити необхідні закупки.

Ілля Кива зазначив, що його структура боротиметься з фармакологічним бізнесом. Сюди входять аптеки та компанії, котрі виготовляли без контролю ряд препаратів, які потрапляли на ринок і, через аптеки,  до «кінцевого споживача». Він наголосив, що згодом будуть розкриті справи тих, хто з правлячої верхівки покривав наркобізнес.

Нещодавно Хатія Деканоїдзе заявила, що не бачить Іллю Киву на посаді начальника Департаменту, і буде чекати його переатестації. Сам начальник Департаменту прокоментував, що готовий прийняти будь-яке рішення керівника Національної поліції України, та попросив, щоб робили висновки по зробленій роботі.