Кладовище найманців РФ зросло до неймовірних масштабів

314

Могили російських найманців уже впираються в горизонт, а комунальники продовжують розчищати все нові ділянки під збільшення площі цвинтаря біля російського міста Ростова.

Мешканці Ростова цей цвинтар вже називають «кладовищем донецьких сепаратистів», однак тут поховані в основному не жителі українського Донбасу, а російські найманці, які воювали за терористичні «ДНР» чи «ЛНР» і були вбиті на Донбасі.

Кількість могил путінських відпускників під Ростовом постійно збільшується.

 На більшості поховань таблички з написами – «НМ» і «НЖ», що, ймовірно, означає «невідомий чоловік» і «невідома жінка», однак є й таблички з іменами.

Більшість могил із зазначенням дат смерті 2014-2015 р, при цьому вік похованих – від 20 до 50 років.

На багатьох свіжих могилах лежать плити з написами «хірургічні відходи». Таких могил дуже багато.

Нагадаємо, «командуванням» терористичних угруповань РФ на Донбасі був виданий особливий «наказ» про транспортування вантажу-200 з російськими громадянами прямо в Ростов-на-Дону. Ніяке оформлення документів про смерть і сортування в місцевих моргах тепер не потрібно. Є спеціальні російські фахівці, які займаються класифікацією тіл і встановленням їх приналежності до місцевих або росіян. Ця операція проходить на території, окупованій бойовиками «ДНР» або «ЛНР».