Кличко виступить за тиждень

232

Мер Києва Віталій Кличко ретельно готується до виступів на публіці, для цього йому пишуть тексти з короткими фразами, без складнопідрядних речень. Все зводиться до того, що в промові мера не має бути слів, які важко вимовляються.

Інший підхід існує до підготовки виступу українською мовою. Для цього за тиждень до заходу всі працівники розмовляють з мером українською мовою, незважаючи на те, що в будні говорять російською. Про це повідомляють Вести. Джерело повідомило виданню, що Кличко завжди ґрунтовно обговорює теми для своїх майбутніх виступів. У цьому активну участь беруть заступники, представники департаментів, депутати.

Є теми, які заздалегідь приходять з Адміністрації президента. Їх активно обговорюють і приймають рішення, яку промова має сказати мер на публіці.

«Зрозуміло, що всі органи влади повинні діяти єдино, і ми до таких рекомендацій ставимося цілком адекватно. Але, природно, все теми адаптуємо під Кличко», — цитує видання своє джерело.

Також зараз популярно монтувати ролики, в яких бере участь мер міста. Прикладом цього є сюжет з поїздкою на велосипеді, який він влаштував у Амстердамі.

Нагадаємо, що мер Києва став героєм частих мемів через ляпів в промовах або відповідях на питання.