Клінтон і Трамп лідирують у президентських перегонах у США

283

Американська компанія Ipsos провела опитування громадян стосовно їх симпатій щодо кандидатів у президенти США. Наразі лідерами є ті самі особи, що й рік тому — Гілларі Клінтон і Дональд Трамп.

Фаворитом від Республіканської партії є скандальний Дональд Трамп. Ненависник мусульман набрав 40% голосів. Найближчим конкурентом виявився Тед Круз із 17% голосів респондентів. Марк Рубіо і Бен Карсон набрали по 11% голосів, а Джеб Буш має 8% прихильників.

Серед демократів головними претендентами на посаду президента є Гілларі Клінтон та Берні Сандерс. Дружина екс-керівника США випереджає лівого політика на 10%.

Якщо доведеться обирати між Клінтон та Трампом, то більшість, а саме 44%, проголосують за демократку. За республіканця 37% голосів. Аналогічна ситуація і з Сандерсом і Трампом. 44% на стороні демократа, а 35% підтримують республіканця.

Таким чином, представники Демократичної партії мають більше шансів перемогти на президентських виборах, які відбудуться 8 листопада цього року. Опитування провели серед 476 членів Республіканської партії і 543 демократів.