Кое-что опять о Ширяеве и попытках дискредитировать Азовское движение

0
1331

ПРЕС-СЛУЖБА ПОЛКУ АЗОВ ЩОДО ЗАЯВИ АНТОНА ГЕРАЩЕНКА ПРО ПРИЧЕТНІСТЬ ДО НАШОГО ПІДРОЗДІЛУ ОРГАНІЗАТОРІВ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХОПЛЕННЯ НА ХАРКІВЩИНІ

Декілька годин тому на Facebook-сторінці народного депутата Антона Геращенка було опубліковано повідомлення про затримання поліцією Олега Ширяєва, колишнього командира спецпідрозділу поліції особливого призначення МВС України «Східний Корпус», підозрюваного в організації рейдерського захоплення під Харковом. У повідомленні радник міністра внутрішніх справ називає затриманого колишнім бійцем батальйону АЗОВ, у зв’язку з чим прес-служба АЗОВу офіційно заявляє, що Олег Ширяєв ніколи не мав жодного стосунку до особового складу нашого підрозділу, та вимагає негайного спростування у Антона Геращенка та всіх, хто поширив навмисно вкинутий українському суспільству фейк. Вважаємо цей інцидент проявом неповаги до нашого підрозділу, адже його вміст шкодить незаплямованій репутації нашого полку, а Олега Ширяєва відповідально називаємо зрадником інтересів українського народу, якого жоден із нас не назве людиною слова та честі.

Нагадуємо, що у сутичках, які сталися 11 вересня у селі Занки Зміївського району Харківської області, від рук озброєних бандитів постраждали колишні бійці полку АЗОВ, що захищали місцевих фермерів від рейдерських захоплень, зокрема третій командир нашого підрозділу Максим Жорін, екс-начальник штабу полку Владислав Соболевський та ще кілька ветеранів АЗОВу, які, демобілізувавшись з рядів нашого полку, продовжили спільну активну громадську діяльність у рамках партії «Національний Корпус». Наші побратими, які і місцеві мешканці, зазнали тяжких поранень під час стрільби озброєних злочинців, а один із постраждалих отримав струс головного мозку.

Прес-служба полку АЗОВ від імені всіх бійців підрозділу виголошує стурбованість ситуацією, що сталася, та наголошує на необхідності правомірного притягнення до відповідальності всіх осіб, що були причетні до цього злочину. Ми не пробачимо злочинцям крові наших братів, які з перших днів війни стояли з нами в одному строю, а сьогодні пожертвували своїм здоров’ям заради спокою українських громадян у тилу війни, на Харківщині.

От “ОРД”: О деятельности Олега Ширяева по дискредитации Азовского движения мы писали еще в мае этого года. Странно, что тогда правоохранители не обратили внимание на этого интересного персонажа. Сейчас же, по меньшей мере неумно связывать эту фамилию с Азовским движением, которое давно избавилось от этого персонажа, как от провокатора и проходимца. Для забывших — повторяем майские статьи.