Колапс у Миколаєві: страйкують маршрутники

377
У понеділок, 26 березня, в Миколаєві виник транспортний колапс через старт страйку водіїв маршруток. Про це повідомляє місцеве видання «Новини N».
У зв’язку зі страйком жителі міста не потрапили вчасно на роботу, практично паралізовано рух транспорту в декількох районах. Водії маршруток вимагають підвищення плати за проїзд.
У міськраді Миколаєва підкреслили, що поінформовані про проблему і в даний час намагаються вирішити її. Влада підкреслила, що жителі міста стали заручниками ситуації. «Особливо відчутними перебої в роботі транспортних засобів стали для жителів Корабельного району, на маршрутах, які обслуговує ТОВ «ПІК». Деякі представники транспортної галузі Миколаєва вирішили вдатися до тиску на міську владу шляхом зриву пасажирських перевезень», — повідомили в прес-службі міськради.
Зараз влада створила робочу групу, яка перевіряє, чи дотримувалися законів при наданні послуг з перевезення пасажирів на маршрутах в місті. Група готує рішення для міськради про те, що робити в ситуації, що склалася. Зокрема, домовляються з представниками інших компаній-перевізників щодо виведення на спорожнілі маршрути резервних одиниць транспорту.