Колекторів Єкатеринбурга тепер очолює найманець ДНР

297

У Єкатеринбурзі найманець, що воював на Донбасі, очолив колекторів і загрожує адвокату розправою: “У багажнику в ліс поїдеш”.

Після повернення з російсько-української війни на Донбасі російські найманці застосовують отримані навички на громадянах РФ.

В адміністративному центрі Свердловської області юрист Олексій Селіванов, що захищає інтереси боржника, отримує погрози на свою адресу. За словами Селіванова, йому загрожують викраденням колектори, якими керує учасник бойових дій на сході України.

На даний момент Олексій Селіванов роздумує, чи варто звертатися в поліцію.

За словами адвоката, у вівторок в його офіс прийшли троє молодих людей. “Все міцні, кісточки на кулаках набиті”, – так охарактеризував юрист візитерів.

Один з них представився Патраковим Максімом Анатолійовичем. Він заявив, що є кредитором одного з клієнтів Селіванова.

“Розмова почалася з претензій на мою адресу. Суть зводилася до того, що я нібито раджу не віддавати борг, зажадав підписати поручительство за цей борг, – пояснив адвокат. – В кінці розмова пішла на підвищених тонах”.

Патраков погрожував Селіванову, що “відвезе його у багажнику в ліс”. Він також висловив намір побити адвоката прямо в його офісі і пообіцяв йому “проблеми з хлопцями з Північного”.

“Це, наскільки я розумію, управління з податкових злочинів МВС”, – додав Селіванов.

За його словами, Патраков пообіцяв відвезти його не тільки в ліс, але і в “підвал на Фрунзе” (в УВС Єкатеринбурга).

За даними редакції, 21-річний Максим Патраков, проживає в єкатеринбурзькому мікрорайоні ЗБВ, є засновником ТОВ “Агентство правового захисту”. Офіційно ця фірма займається організацією перевезень вантажів, а також торгівлею чаєм, кавою і какао.

Вдалося зв’язатися з Патраковим, який підтвердив свій візит до адвоката з приводу боргу його клієнта. Однак молодий чоловік запевнив, що ніяких погроз не висловлював.

Максим Патраков також підтвердив інформацію, що в 2014 році був “ополченцем” в бандформуваннях терористичних утворень “ЛДНР”. Бізнесом в Єкатеринбурзі займається вже більш як півтора року.

Про участь Максима Патракова у бойових діях свідчать і його фотографії, опубліковані на сайті Terror.in.ua в розділі “Терористи в розшуку”. Знімки були взяті з видаленого зараз акаунта Патракова в соцмережі “ВКонтакте”.

На кількох фотографіях Патраков позує в камуфляжній формі і з автоматичною зброєю в руках. На одному зі знімків з нього звисає кулеметна стрічка. За даними сайту, Патраков воював на Донбасі з літа 2014 року і “був помічений у Артемівську”.