Коммунальники шахрують з чищенням снігу

318

Київські дорожні служби замість того, щоб вивезти сніг на спеціальні полігони, зчищають його на проїжджу частину, щоб транспорт перетворив сніг в рідину.

Принаймні, так вирішили багато городян, спостерігаючи за тим, як працює комунальна техніка.

Користувач Наталя Воєвода опублікувала в Facebook фото «мухляжа» комунальників. На картинці видно, як вантажівка зчищає великі купи снігу прямо під колеса проїжджаючих автомобілів: «Так чистять сніг на вулицях Московська і Кутузова», — написала Наталя.

У прес-службі компанії «Київавтодор» відповіли, що читачі зафіксували роботу першої машини з усієї колони. «Насправді, техніка, яка їде позаду, зчищає сніг з проїжджої частини, і в результаті чого відбувається його активне танення», — розповіли в прес-службі компанії.

Шляховики відзначили, що під брилами спресованого снігу опинилися сьогодні більшість зливостоків, які розташовані вздовж узбіч доріг, і для того, щоб тала вода не створювала озера на проїжджій частині і стікала в колектори, зливостоки в оперативному порядку очищають за допомогою техніки, згрібаючи тимчасово сніг прямо під колеса автомобілів.

Втім, деякі робочі повідомили автолюбителям інформацію про те, що полігони для снігу нібито забиті настільки, що керівництво міста прийняло рішення сніг, який залишився, не вивозити, а розпорошити його по проїжджій частині.