Компанія «ДіаЛінк», яка виграла мільйонний тендер «сидить» у підвалі

389

Компанія «ДіаЛінк», яка виграла тендер «Укрчастотнагляду» на 72 мільйони розмістилась у підвалі столичної багатоповерхівки.

Як зазначає видання, на сайті «Діалінку» вказана адреса, як адреса технічної підтримки.

«Керівництво «ДіаЛінку» запропонувало журналістам проїхати у «центральний офіс» компанії — на столичну вул. Клименка, 23-а. Проте місцевий охоронець розповів, що Олександра Басса бачить уперше, а «центральний офіс» виявився двома порожніми орендованими кімнатами з парою столів і стільців», — йдеться у розслідуванні.

Крім того, виданню повідомили, що у «Діалінку» працює 16 людей, однак всі вони «втекли через сором’язливість».

Надати сертифікати працівників, які є обов’язковими для участі у тендері, керівництво фірми відмовилось, пише видання.

Цікаво, що, за даними УДЦРу, «Діалінк», при тому, що ще донедавна сидів у підвалі, за 9 місяців 2015 року має чистого прибутку 631,3 тисячі грн.

Проте у статутному капіталі фірми 65 тисяч гривень, якими фірма відповідатиме за тендерні зобов»язання у 72 млн грн.

«Діалінк», яка нещодавно виграла тендер ціною 72 млн грн на звільнення українців від «мобільного рабства», пов’язана з екс-головою екс-голови міграційної служби Сергія Радутного. Так само повно міграційників виявилось в «Укрчастотнагляді», який і проводив тендер.

Нинішній співвласник «ДіаЛінку» Сергій Халімоненко — не чужа міграційній службі людина. Його фірма ПП «ЮК «Справка» сидить на фінансових потоках в управлінні міграційної служби у Дніпропетровській області. Там вимагають платити гроші фірмі Халімоненка за видачу біометричних паспортів.

Хоч збирає «Справка» гроші у Дніпропетровську, зареєстрована фірма у Києві за адресою, де прописано ще 1027 підприємств.

Друга співвласниця «ДіаЛінку» Тетяна Нечипорук разом із дружиною Радутного Ларисою Ямчуковою та екс-депутатом Київради Геннадієм Ільїним від БПП (раніше його називали керівником охорони Петра Порошенка) зареєстрували низку патентів на винаходи, пов’язані з видачею документів та біометричними даними.

Як відомо, держпідприємство «Укрчастотнагляд» — ходить у фаворитах влади. Директором «Укрчастотнагляду» з лютого 2015 року є Володимир Корсун.