Компанія Fisker продемонструвала прототип серійного електромобіля EMotion

874

Компанія Fisker представила, нарешті, робочий прототип свого електромобіля EMotion. Перший неробочий прототип авто був показаний публіці ще в 2016 році, але з тих пір компанія лише показувала каламутні тизери. Але, незважаючи на складнощі, цього разу розробники змогли укластись у відведений час і представили новинку на виставці CES 2018 в Лас-Вегасі.

Автомобіль обладнано батареями LG Chem з запасом ходу 400 миль (640 км) за 9 хвилин він здатен відновити запас на 127 миль (200 км). EMotion будуть збирати в США. Де саме — обіцяють розповісти пізніше, швидше за все, ближче до літа.

За словами глави компанії, автомобіль збираються запустити в серійне виробництво за ціною в 130 тисяч доларів за модель у базовій комплектації. На презентації автомобіля в ході виставки CES 2018 Фіскер не скупився на щедрі епітети, підкреслюючи емоційний дизайн автомобіля, але не забував приділяти увагу і технологічним інноваціям, що застосовуються при створенні автомобіля.

Глава Fisker повідомив, що його компанія буде випускати і бюджетні електрокари, які зможуть скласти конкуренцію Tesla Model 3. Ці машини будуть мати набагато скромніші характеристики, але відмінно підійдуть для поїздок по місту. Анонс нової моделі відбудеться пізніше цього року.