Комунальники столиці розпочали боротьбу із Каратєлем

287

Сьогодні, 7 квітня, київські комунальники виїхали до Будинку профспілок, щоб обгородити його територію, проте знову зіткнулися з агресію захисників кафе «Каратєль» – представники юриста ради профспілок Івана Балабана.

Про це повідомив у Facebook нардеп Дмитро Білоцерковець.

«На жаль комунальники зустріли опір. Паркан почали ламати представники Івана Балабана. Викликали поліцію…» – повідомив народний депутат, радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

Білоцерковець уточнив, що опір чинять ті ж люди, які вчора «намагалися рейдерськи захопити готель «Либідь».

«Вранці комунальники виїхали на місце, щоб виконати вимогу комісії з питань надзвичайних ситуацій КМДА – обгородити заклад, розташований в аварійній будівлі, а отже небезпечний для відвідувачі. Наразі комунальники ставлять паркан, а представники Балабана ламають, комунальники ставлять, а вони знов ламають», – сказав він.

Білоцерковець додав, що комунальники прибули на Майдан ще о 6 ранку, однак досі закінчити заплановані роботи не вдалося. Наразі на місце викликали поліцію.

Як відомо, 1 квітня у приміщенні Будинку профспілок в Києві відкрився заклад «Каратєль», розрахований на тих, хто брав участь в АТО.

2 квітня КП «Київреклама» демонтувало вивіску-назву кафе.

Мер Києва Віталій Кличко 5 квітня заявив, що кафе у Будинку профспілок незаконне.