Консул перевіряє, чи є українці серед загиблих під час пожежі в Кемерово

757
Український консул в Новосибірську перевіряє інформацію про те, чи є громадяни України серед загиблих під час пожежі в ТЦ «Зимова вишня» в Кемерово. Про це повідомили в прес-службі МЗС у своєму мікроблозі Twitter.
На даний момент в консульство від влади РФ не прийшла інформація про загиблих і постраждалих. Однак представники МНС РФ заявили журналістам, що на даний момент відомо про 64 загиблих.
Перед тим в Слідкомі РФ заявили про 56 загиблих, йде розслідування справи про пожежу в ТЦ. Як мінімум 44 людини звернулися в лікарні, з них 10 осіб залишилися в стаціонарі, двоє знаходяться в критичному стані.
Нагадаємо, пожежа сталася 25 березня. У торговому центрі не спрацювала пожежна сигналізація, не виявилося води, відвідувачі магазинів і діти, які приїхали відзначати початок канікул, перебували в кінозалах і опинилися заблоковані всередині ТЦ. Рятувальники МНС РФ повідомили, що з четвертого на третій поверх будівлі обвалилися два з трьох кінозалів.
Уже відомо про щонайменше 12 загиблих дітей. Зараз ведуться роботи з розбору завалів, пожежники не змогли дістатися відразу до всіх приміщень, щоб загасити полум’я.