«Корбан» — сакральна жертва боротьби режиму

757

У студії Vse.Media голова Антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семидідько розповів про «підкилимні» ігри сучасних політиків-олігархів.

«Колись я сказав, що Портнов головний рейдер країни, розробник схем, а реалізатор – Корбан. За це я отримав рішення суду, що мушу спростувати свої слова. На жаль, не спростував, тому отримав кримінальне переслідування, ще при Януковичу. Три роки ходив до Генеральної прокуратури і пояснював, чому я не можу виконати постанову суду. Потім ми судились, і я отримав виправдовуючий приговор», — розповів  Андрій Семидідько.

По відношенню до Геннадія Корбана є багато розслідувань, це зв’язка з групою «Приват».

«Фактично «Приват» — це вже кінцевий одержувач і бенефіціар, котрий отримує покупця вже на вторинному ринку. А задача була і схема, за рахунок корпоративних конфліктів одержання контролю над підприємствами, використовуючи покупку контрольного пакету акцій і подальшій відхід в суд, для одержання контролю над підприємствами.», — додав голова Антирейдерського союзу.

У Дніпропетровську багато великих підприємців потрапляли під таку атаку. Молочна компанія «Злагода» змогла відстояти свої інтереси. А заводу «Південь»довелося скрутно. Через подарунок Геннадію Корбану 1% акцій, директор, не бажаючи сварок, зробив такий презент. Це дозволило здійснити вхід на підприємство, розвернути багато судових рішень, і протягом 2 місяців отримати контроль над  підприємством.

«Теперішнє ув’язнення Корбана – це боротьба двох політичних груп: Порошенка і Коломойського. Якщо в переводі з івриту «корбан» — це жертва, то він фактично виправдовує своє ім’я. Конфлікт можна розглянути ще вище: між Пінчуком і Кучмою, і Коломойським.

Коломийський на комісії Філатова, по приватизації, він виступив і розповів як свідок, розповів як була приватизована організація Укррудпрома. Це підприємство займалося видобутком металу, збагаченням руди, перетворення для металургійних комбінатів. Фактично, це була змова між Кучмою ігрупою олігархів, які розділили між собою національні багатства», — розповів Андрій Семидідько.

Якщо зараз влада відпустить Корбана, це свідчитиме про слабкість не лише правоохоронних органів, а й правлячої верхівки. Цілком можливо, що він вийде на волю на хвилі революційного протесту, але вже в лаврах героя.

«Те що партію «Укроп» зараз очолює інший депутат, не означає, що від Корбана відмовились. Зараз у Дніпропетровську звільнилось місце. Філатов став мером, звільнилось місце мажоритарного округа. Рано чи пізно дозволять вибори по мажоритарному округу, і на цьому підґрунті Геннадій стане депутатом. Звісно, гратимуть на патріотичних почуттях дніпропетровців», — вважає Андрій Семидідько.