Котрий рік підряд вулиця Сагайдачного не стає пішохідною

279

Уже через два тижні вулицю Сагайдачного на столичному Подолі можуть звільнити від машин і зробити прогулянковою. Такі гучні заяви лунали від міських чиновників ще чотири роки тому, але віз й донині там. Сьогодні чиновники з цієї районної адміністрації в якій раз поставили перед собою мету — зробити вулицю Сагайдачного настільки красивою, щоб вона порівнювалася із затишними вуличками Праги.

В РДА нагадали, що для цього потрібно зробити реконструкцію фасадів старих будівель, які знаходяться в приватній власності. Щоб прискорити процес чиновники проведуть серію переговорів як з власниками історичних будинків, так і з інвесторами, яким потрібен пішохідний Поділ. Для реконструкції планують залучити міжнародні гроші.

Щоб вулиця стала пішохідною проведуть кілька етапів — спочатку пішохідною вулицю зроблять в ці вихідні, а на травневі свята — від Контрактової площі до вул. Андріївської. На наступному етапі машинам заборонять їздити від вул. Андріївської до Поштової. Завершення процесу пройде, коли вулиці реконструюють повністю.

Нагадаємо, що на початку року місцева влада хотіла заборонити пішохідний Хрещатик на свята, але тоді кияни збунтувалися і влада залишила своє рішення про пішохідний Хрещатику.