Кредитори готові виділити «Мрії» 50 млн доларів

421

Компанія «Мрія» отримала пропозицію від консорціуму поточних бондхолдерів і міжнародних інвесторів про відкриття нової кредитної лінії на суму 50 млн доларів.

Про це кореспонденту повідомили в прес-службі компанії.

Новий робочий капітал дозволить завершити весняну посівну і провести збиральну кампанії. Важливою умовою отримання кредиту є прийняття більшістю кредиторів угоди про реструктуризацію «Мрії».

Компанія зараз знаходиться в процесі переговорів з Координаційними комітетами кредиторів і бондхолдерів щодо умов реструктуризації боргового портфеля, в які були внесені зміни, необхідні для залучення нового кредиту.

Згідно з оновленими умовами, заборгованість Мрії повинна бути відновлена на максимальному рівні в 300 млн доларів, включаючи забезпечені кредити, основний борг і суму нового оборотного капіталу на 2016 рік.

Сума поточного боргу більше максимального рівня буде перетворена в інструмент, подібний акціонерному капіталу, що забезпечить кредиторам повну вигоду від відновлення капіталізації компанії шляхом події ліквідності.

«Хочу підкреслити, що процес реструктуризації, через який проходить Мрія, — унікальний для України, оскільки він надає кредиторам всі вигоди участі в акціонерному капіталі», — сказав Тон Хулс, фінансовий директор агрохолдингу Мрія.

За його словами, в процесі бере участь велика кількість стейкхолдерів з різними інтересами, кожен з яких діє в рамках своїх процедур.

«Наша поточна задача — скоординувати прийняття умов більшістю кредиторів, а також об’єднати і консолідувати всі індивідуальні кредитні угоди в новий стандартний кредитний документ, який був би прийнятний для всіх сторін і відповідав законодавствам Кіпру і України. Ми сподіваємося, що зможемо оперативно пройти всі необхідні юридичні і адміністративні процедури», — сказав Хулс.

Агрохолдинг закликає кредиторів узгодити умови реструктуризації та залучення робочого капіталу до кінця березня 2016 року; в цьому випадку додатковий робочий капітал компанії буде профінансований вже в кінці квітня.

В ході переговорів також досягнуто згоди про пролонгацію до кінця квітня 9 млн доларів в рамках кредиту на поповнення робочого капіталу, отриманого «Мрією» в червні 2015 року.

Нагадуємо, що в листопаді 2015 року Компанія виплатила 16 млн із залучених 25 млн доларів.