Кремль прокоментував звинувачення Лондона відносно ситуації в Сирії

299

У Кремлі відкидають звинувачення Лондона в ескалації ситуації у Сирії.

Про це повідомляється в заяві міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.

“Що стосується заяв з Лондона та інших західних столиць щодо характеристики діяльності ВКС РФ в Сирії, що на їх думку не сприяюють врегулювання стиуацію, то до цих заяв ми звикли, вони не спираються ні на один факт, – сказав він. – Вони відображають заклопотаність наших західних партнерів тим, що ВКС діють в сирійському повітряному просторі ефективно, здійснюють ті завдання, які стоять перед міжнародною спільнотою – в тому, що стосується припинення терористичної загрози”.

“Ми до цих голослівних заяв звикли, це характерно не тільки для сирійської теми, – продовжив Лавров. – Інші гострі питання міжнародної політики наші західні партнери воліють коментувати так, щоб ніхто не побачив у них будь-яких фактів, бо будь-яких фактів пред’явити не можуть “.

“Але якщо є хоч якісь претензії щодо того, що роблять ВКС РФ в Сирії, то нагадаю, що з перших днів початку нашої операції Росія вустами президента РФ запрошувала всіх бажаючих, насамперед США та інших учасників коаліції, до тісної координації дій проти терористичних угруповань “, – додав Лавров.