Кримчанам після референдуму немає в чому розчаровуватися

249

Два роки тому 18 березня Росія офіційно анексувала Крим в України, прикрившись нелегітимними референдумом. Чим почала суперечити власній Конституції, в якій сказано, що приєднання нових територій має бути узгоджено в державі, а не здійснюватися лише політичним осередком.

«Та частина людей, яка відверто голосувала за приєднання до Росії, за вихід Криму зі складу України, вони несуттєво змінили свою думку. Вони готові терпіти, більше того вони не бачать картинку розвиненої України, бачать що країні набагато більше, ніж Російській Федерації. Соціально-економічна ситуація в Україні не набагато краща. Навряд чи вона краща, ніж та, яка склалась в Криму. З об’єктивної точки зору, тим людям, які були впевнені в своїй правоті, поки що немає в чому розчаровуватися», — розповів політолог  Михайло Дяденко.

Експерт наголосив, що Україна так і не показала, що вона пішла іншим шляхом, шляхом реформ, утвердження верховенства права, ведення реальної ринкової економіки.

«Інше питання, що хтось тоді міг на емоціях діяти, під впливом тієї телекартинки, яка склалась. Але та влада, яка прийшла в Україні керувати, внаслідок того, що народ передав владу – здійснила безліч помилок і так не змогли закликати країну до єдності та примирення», — додав Михайло Дяденко.