Кримський міст почав кришитися: в Україні розповіли, що відбувається

1854

З’явилася інформація про руйнування однієї з опор Керченського моста.

Про це розповів ветеран АТО, боєць батальйону “Айдар” (позивний “Берег”), уродженець Керчі, який з міркувань безпеки своїх друзів, які залишилися у окупованому Криму, попросив не називати своє справжнє ім’я.

Співрозмовник додав, що це перевірена інформація, “не з інтернету”. “Тряхнуло в Азовському морі (під час землетрусу, – НП) добре, чути в Маріуполі було. Коли там тряхне, Керченська протока стає вся жовта, тому що на дні виходять “грязьові вулкани”.

З них не лава йде, просто там глина покладена шарами, вони починають зміщуватися один щодо іншого і під тиском, як вибухи, вириваються на поверхню моря. Коли жив у Керчі, чотири рази було при мені таке. Ось і цього разу було жовте море”, – розповів чоловік.

Він додав, що після цього мост почав руйнуватися. “У них щось з мостом стало коїтися недобре. Кілька днів тому на Азові був «землетрус» – чотири з половиною бали (в Азовському морі 15 жовтня о 13:42 стався землетрус магнітудою 4,7 бала, – НП). І у Керченського моста опора стала тріскатися, це те, що мені хлопці одразу зателефонували, розповіли”, – повідомив співрозмовник. Нашадаємо, стало відомо, яких збитків зазнає Україна через Кримський міст.