Криптовалюти розійшлися: Bitcoin швидко повернув втрачене, а Ethereum так і продовжує втрачати

1414

Курс криптовалюти Bitcoin (біткоін) різко набрав обертів і повернув втрачені позиції. Втім, вартість іншої популярної крівтовалюти – Ethereum (ефір) – практично не змінилася після падіння.

Ще 26 липня ціна біткоіну досягала локального мінімуму у $2445. Вже сьогодні вартість криптовалюти різко зросла до $2830. Тобто за два дні біткоін зміг не тільки відіграти втрачені позиції, коли курс впав на 11%, але і перевершити їх. За цей час вартість біткоіну зросла на 13%.


Дані coindesk/Bitcoin

Дані coindesk/Bitcoin

А ось ефіру пощастило набагато менше. 26 липня вартість криптовалюти опускалася до $196. Сьогодні ефір торгується трохи вище $200, іноді досягаючи позначки у $204.


Дані coindesk/Ethereum

Дані coindesk/Ethereum

При цьому, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют піднялася з $83 млрд до $90 млрд.

Нагадаємо, що ще два дні тому курси біткоіну і ефіру різко понесло вниз.

До цього біткоін менше, ніж за два дні подорожчав на 17%.

16 липня курси Ethereum і Bitcoin різко обвалилися. Так, в порівнянні зі своїми червневими максимумами, коли біткоін коштував $3000, а ефір — $401, криптовалюти втратили в ціні більше 60% і 40% відповідно.

Двома днями пізніше криптовалюти різко розвернуло вбік зростання.

Раніше, майже відразу після рекордного зростання криптовалюти Bitcoin, його вартість, а також ціна Ethereum, звалилися на 25%.