«Кривавий Пастор» може стати наступним прем’єр-міністром

1406

Зараз актуальним є питання, як повинна була діяти Україна на початку анексії Криму.

Оприлюднюються документи-розшифровки засідання РНБО часів окупації півострова, на яких помітно як який політичний лідер ставився до ситуації, та що пропонував.

У 1992 році двічі змінювалася кримська Конституція, Росія теж тоді хотіла привласнити півострів. Зараз експерти говорять про те, що готовність прийняти будь-який наказ і та здійснити його – це було більше не військове, а психологічне питання. Адже ніхто з політиків не хотів брати на себе відповідальність, усі розуміли, що план розв’язання конфлікту військовим шляхом міг не вдатися. Особливо це стало зрозуміло, коли один за одним генерали та офіцери почали переходити на бік Росії.

«Ті документи з засідання РНБО, які зараз оприлюднюються – це більше хід для того, щоб повернути Турчинова у активну політику», — наголосив політолог В’ячеслав Потапенко.

Коли в країні небагато грошей і питання безпеки виходять на передній план, люди, які очолюють силові структури, отримують реальну владу, їх вагомість стає більшою.

Останні події показали, що Тимошенко і Турчинов дистанціювалися один від одного. З тих заяв, які зараз є, можна зробити висновок, що Радикальна партія готова його підтримувати.

«Андрій Лозовий розмістив у Фесйбуці фотографію з Турчиновим – цеж просто так не робиться. У Турчинові склався імідж «кривавого пастора» — людини жорсткої, і така позиція, щоб його призначили прем’єр-міністром – цілком може влаштувати Західних партнерів», — додав В’ячеслав Потапенко.