Кулеба розказав, що далі Захід робитиме з Росією

604

Країни Євросоюзу не посилюватимуть санкції, але можуть продовжити їх. Таку думку висловив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба в ефірі «112 Україна».

«В Європейському Союзі зараз немає потенціалу для зміцнення санкцій, для їхнього посилення на даному етапі, але є всі умови для їхнього продовження. Буквально вчора була виголошена серйозна заява міністрів закордонних справ країн Європейського Союзу, де вкотре було наголошено, що повне виконання Мінських домовленостей стане основою для зміни політики ЄС щодо Росії. Ключове слово – повне виконання. Поки що ми бачимо, що Мінські домовленості Росія не виконує, навіть частково. Не кажучи вже про повне виконання, тому і підстав для зміни політики немає», – сказав Кулеба.

Він наголосив, що політика України та Заходу нині співпадає.

«Зараз ми з Заходом синхронізовані і у нас є проблемні питання, наприклад «Північний потік-2», це дійсно проблемне питання, але загалом політика Заходу щодо Росії, вона така доволі гармонійна (з українською, — ред.)»,– зазначив представник України при Раді Європи.