Квартирні крадії у Кривому Розі були озброєні до зубів

323

9 квітня 2016 року співробітники Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області затримали осіб, які вчиняли квартирні крадіжки на територі Кривого Рогу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу НП у регіоні.

Вони підозрюються у вчинені більше 40 квартирних крадіжок з будинків приватного типу, які скоювали в період з 2012 року по 2016 рік. Зазіхали крадії переважно на дорогоцінності та грошові кошти. Крадіжки скоювали шляхом віджиму решіток та пластикових вікон, проникали в приміщення домоволодінь, маючи при собі спеціальне приладдя.

При подальшому огляді автотранспорту затриманих в їх автомобілі в багажному відділенні було виявлено та вилучено вогнепальну зброю та боєприпаси, а саме: 2 гранати РГД-5 та 1 гранату Ф-1, 3 запали до них, цинк з патронами у кількості 1080 шт.; 312 патронів, пістолет, автомат АКСУ, автомат «Сайга 410», автомат АК-74, 5 магазинів до автомату, приладдя для чистки автомату, пістолет травматичної дії з втулкою для відстрілу гумових куль та два магазини до нього.

Як пояснив власник автомобіля, якого затримали, вказана зброя належить йому, зберігав він її без будь-якої мети збуту.Вилучену вогнепальну зброю та боєприпаси направлено на балістичну експертизу.

За даним фактом розпочато досудове розслідування по кримінальному провадженню.