Легше назвати, які конвенції Росія не порушила

318

Загадкова історія з «листом Президента», який виявився фейком, одразу була розкрита. Але багато експертів сходяться на думці, що це підступи Російських спецслужб, які хотіли дискредитувати справу.

«Я вважаю, що це інформаційний вкид. На жаль, на таке «вкидування» ми мусимо витрачати час. Це один із елементів гібридної війни, яку веде проти нас Російська Федерація. Шкода, що так сталося. Єдиний позитивний момент, що Надія Савченко припинила голодування, але це швидше збіг в часі. Насправді, причина є інша, бо вона побачила підтримку людей по всьому світу», — розповіла народний депутат, фракції «Блоку Петра Порошенко», Марія Іонова.

Також представниця БПП повідомила, що українські депутати використали усі можливі важелі впливу на рішення світової спільноти щодо справи Савченко.

«Були дві заяви від комітету Європейської інтеграції, заяви від Міністерства закордонних справ, були передані листи усім відомим жінкам політикам: Могеріні, Клінтон, Грібаускайте. Також сьогодні продовжили санкції стосовно 146 громадян Російської Федерації. Тобто економічний тиск продовжується», — підкреслила Марія Іонова.

Народна депутат наголосила, що зараз буде складно назвати, що саме Росія порушила, легше підрахувати, які закони чи конвенції вона не порушила.