Лещенко про заяву Луценка: Його відставка – це піар-демарш

568

Народний депутат Сергій Лещенко вважає, що заява генерального прокурора Юрія Луценка про відставку із займаної посади є нічим іншим як піар-демаршем.

Про це він сказав в ефірі 24 каналу.

За словами Лещенка, попередній генпрокурор Віктор Шокін, коли оголосив про відставку, принаймні подав заяву і це хоча б підтверджувало його наміри. Заява ж Луценка існувала лише в усній формі, оголошена в парламенті й адресована президенту.

Через 15 хвилин, нагадав нардеп, усе було проголосовано, що суперечить регламенту. Тож, констатує Лещенко, якби ця відставка відбулася – це дало б підстави самому Луценку оскаржувати своє звільнення, адже в голосуванні не було дотримано процедури.

«Це театральний сценарій, з одного боку Луценко показує, що він начебто не тримається за посаду і суспільство має це оцінити. Хоча спосіб, як це розглядається, показує абсолютно протилежне – він тримається за посаду і робить це так, щоб до жодних наслідків це не призвело», – переконаний депутат.

З іншого боку, вважає Лещенко, якщо ж ця заява існує, то, коли Луценка таки звільнять, він скаже, що ще давно писав заяву.

«Якщо Порошенко не виграє вибори і почнеться протистояння, Луценку оголосять підозру, що силовий блок використовується для потреб Порошенка. Тоді він зможе легко сказати, що не причетний до цього», – наголосив політик.