Ложкін претендує на посаду першого віце-прем’єра Уряду

591

Голова Адміністрації президента Борис Ложкін претендує на посади першого віце-прем’єра, який керуватиме блоком економічних реформ, та міністра економічного розвитку і торгівлі водночас. Про це повідомляє редакція, посилаючись на джерело, близьке до керівництва фракції Блоку Петра Порошенка у парламенті.

«Ложкін готовий узяти на себе відповідальність за економічні реформи. Для цього йому потрібен пост міністра економіки і водночас портфель першого віце-прем’єра, який буде курувати увесь економічний блок, — зазначив співрозмовник видання. — У нього є своє бачення реформ і він готовий його реалізовувати».

Ще один представник фракції БПП підтвердив виданню, що Ложкін прагне перейти на роботу в уряд, відзначивши, що причина цього — охолодження стосунків між президентом та керівником його Адміністрації.

«Ложкін не впливає на президента у тому об’ємі, як раніше. Зараз президента «монополізувало» його бізнес-оточення на чоло з Ігорем Кононенком, тому Ложкін, ймовірно, хоче дистанціюватися», — припустив політик.