Лучани не хочуть, щоби «Бандерштат» фінансували з бюджету міста

229

У Луцьку не хочуть, щоб міська рада виділяла кошти на проведення фестивалю українського опору «Бандерштат».

За словами Андрія Вишневського, фінансування такого специфічного фестивалю з міського бюджету є недоцільним.

«Уже не вперше в Луцькій міській раді тривають дискусії стосовно доцільності фінансування і проведення в місті таких фестивалів, як «Ніч в Луцькому Замку», «Луцьк Food Fest» та інших, які вже стали для лучан улюбленими. Натомість містяни спостерігають, як щороку з міського чи обласного бюджетів збільшується фінансування фестивалю альтернативної музики «Бандерштат», який є доволі специфічним і не таким, який претендує на те, аби називатися сімейним чи загально схвальним», – зазначив він.

Тож заради справедливості й однакового ставлення до організаторських команд усіх заходів, які щороку відбуваються в місті, у петиції пропонують припинити фінансування фестивалю «Бандерштат» із коштів міського бюджету.

«Нехай кожен із заходів, які щороку проводяться в місті, в т. ч. «Бандерштат», фінансується не за кошти міського бюджету, а лише за ті, які знайдуть організатори цих фестивалів. Тоді все місто побачить, які фестивалі є доречними для Луцька (і такі, які вже полюбились лучанами), а які потрібні лиш обмеженій категорії населення міста», ‒ йдеться у пропозиції.