Луценко: Нинішня ГПУ є ганебною і руйнівною для держави

290

Народний депутат, лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко розповів, що вважає теперішню інституцію ГПУ руйнівною та ганебною для держави.

«Я нещодавно розмовляв з президентом з приводу мого бачення цієї справи. Не секрет в тому, що чинне законодавство не дозволяє мені бути кандидатом в генеральні прокурори. Мені задали питання: а якщо законодавство буде змінено, готовий? Я сказав, що я не хочу, але готовий. Я точно знаю, що це за робота, і дуже точно знаю, що вона нікому не принесе щастя. Водночас я розумію, що це та ділянка роботи, від якої залежить доля країни», — розповів сьогодні в коментарях журналістам Юрій Луценко.

Нардеп наголосив, якщо така пропозиція буде офіційно сформована президентом і депутати знайдуть можливі зміни законодавства, то він готовий розглянути таку пропозицію.

«Сам не прошуся і не хочу, кажу це відверто і щиро після всіх моїх змін у житті. Мене не манить це посада, але водночас я розумію, що нинішня ГПУ є ганебною і руйнівною для держави інституцією», — підкреслив Луценко.

Також народний депутат нагадав, що повернення Стоянова, інші приклади доводять, що цей могильник не піддається реформуванню. Систему треба повністю зламати і зробити це має людина зі сторони.

«Кваліфікаційні вимоги нині побудовані таким чином, щоб система відтворювала сама себе. Внутрішні перестановки в цій системі її вже не оживлять. Можливо, на мене образяться мої знайомі, які працюють в ГПУ, але після відставки В.Шокіна ГПУ відновила свій януковицький формат», — додав Юрій Луценко.