Луценко шкодить слідству в справі Гандзюк – адвокат

1187

Генеральний прокурор Юрій Луценко шкодить слідству в справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк, розкриваючи деталі розслідування.

Про це заявила адвокат родини Гандзюк Євгенія Закревська в ефірі Громадського.

За її словами, оприлюднювати інформацію, яку розголошує Луценко, не є нормальним. До того ж, зауважила адвокат, у Кримінальному кодексі є стаття, яка вказує, що не можна розголошувати інформацію.

Закревська вважає передчасним говорити про встановлення замовників та організаторів злочину. Вона нагадала, що останній затриманий у цій справі – екс-помічник депутата Миколи Паламарчука Ігор Павловський. Тобто, про затримання організаторів, яких, за словами Луценка, вже встановили, не йдеться.

Адвокат також зазначила, що про Олексія Левіна, якого Луценко назвав підозрюваним у справі Гандзюк, було відомо давно.

«І відповідно питання, чому його не було затримано поліцією безпосередньо в той момент, коли було встановлено його причетність, а це було в серпні місяці зроблено, коли було затримано частину виконавців. Я не розумію, чого його не було затримано до того, як він утік», – сказала вона.

Нагадаємо, ввечері 3 грудня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що замовники, організатори та виконавці вбивства Катерини Гандзюк встановлені слідством, й основна причина злочину – це конфлікт із місцевою владою.

4 грудня правоохоронці оголосили підозру в організації нападу на Гандзюк громадянину на прізвище Левін. За словами народного депутата Мустафи Найєма, підозрюваний Олексій Левін (справжнє прізвище якого Москаленко) є помічником депутата фракції «Радикальної партії» в Херсонській облраді Миколи Ставицького.