Луценко: Треба подолати вірус розбрату

300

Лідер фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко сьогодні з трибуни закликав народних депутатів подолати вірус розбрату.

Він нагадав нардепам, що закордонні союзники прямо і недвозначно вимагають покласти край політичному хаосу, особистим і груповим амбіціям, які вже п’ятий тиждень поспіль тримають у заручниках усю країну.

«Смертельний вірус внутрішнього розбрату, який раз за разом знищував українську державність, цього разу має бути подоланий. «Блок Петра Порошенка» вітає рішення «Батьківщини» про відновлення коаліції «Європейська Україна»», — розповів Юрій Луценко.

Також «БПП» підтримує пропозицію союзників із «Народного фронту» про проведення сьогодні – о 12-й годині – загальних зборів членів коаліції, де мають розглянути питання про нового прем’єр-міністра і склад нового уряду.

«Хвора країна не може більше чекати. Треба негайно зламати хребет олігархічному та партійно мотивованому бізнесу, який захопив державні монополії.

Треба негайно подати руку державної допомоги селу. Треба негайно вичистити Авгієві стайні на митниці та спростити адміністрування податків. Треба негайно переглянути обґрунтованість тарифів. Треба негайно відновити реальну соціальну допомогу бідним та біженцям із Криму та окупованого Донбасу», — додав Юрій Луценко.

Народний депутат додав, про свої сподівання, що оновлена коаліція зможе працювати на благо країни і людей.