Львів готується до Великодня

334

У Львові розпочалася передвеликодня толока: упродовж двох тижнів комунальники спільно зі студентами та небайдужими львів’янами прибиратимуть парки та кладовища, а також висадять близько 300 молодих дерев. Апогеєм кампанії «З нами місто розквітає» має стати велике загальноміське прибирання незадовго до Паски.

Акції «З нами місто розквітає» стартувала у понеділок, 28 березня, із прибирання парку «Високий замок». Відтепер щодня наводити лад у парках та скверах комунальникам допомагатиме молодь професійно-технічних навчальних закладів та небайдужі львів’яни. Зокрема, сьогодні у парку «На валах» за віники та граблі взялися студенти училища торгівлі і сфери послуг.

«В українського народу є традиція до Великодня прибирати свої домівки, тож ми намагаємось в цей передсвятковий період зробити максимально багато для очищення громадських зон, скверів та парків. Упродовж першого тижня толоки плануємо привести до ладу 5 локацій, наступного – ще 4», – розповів співкоординатор кампанії «З нами місто розквітає» Орест Купчак.

Згідно з графіком прибирань, цього тижня буде наведено лад у парку Івана Франка, Скнилівському парку та на Янівському цвинтарі. Під час цьогорічної толоки місто також озеленюватимуть.

«Загалом ми запланували висадку трьох сотень дерев і кущів. Сьогодні закінчуємо озеленення в парку «Боднарівка». На проспекті Чорновола будуть висаджені граби, на вулиці Науковій і у сквері Медової Печери – сливи», – зазначив начальник управління екології та благоустрою ЛМР Андрій Галушка.

Закінчиться весняна толока загальноміською акцією 9 квітня. У цей день прибирати місто вийдуть працівники міської ради, великих кампаній та усі охочі містяни.